SIA HWS Management

Plašāka informācija
Interneta saites
Apraksts
Viesnīca AVALON HOTE & Conferences atrodas Rīgas vēsturiskajā un ģeogrāfiskajā centā – Vecrīgā. Viesnīca piedāvā unikālu iespēju izbaudīt viduslaiku burvību un mūsdienu komfortu.
Viesnīcas arhitektūra veidota tā, lai no Kalēju ielas fasādes puses tā iekļautos vēsturiskās pilsētas ainavā, kā arī no otras, 13.janvāra ielas, puses tā veido oriģinālu, modernu stiklotu izskatu.
No viesnīcas logiem paveras skatus uz Vecrīgas jumtu korēm, tās mazajām, šaurajām ieliņām, kuras pilnas vēsturisku noslēpumu un stāstu, no otras puses to ieskauj skats pār Daugavu, un lielāko, slēgto tirgu Eiropā– “Rīgas Centrāltirgu”. Rīga ir lieliska vieta, kur apvienot atpūtu, ar izklaidi un biznesu.
AVALON HOTE & Conferences ir 4+ zvaigžņu Superior klases viesnīca, kas aicina Rīgas viesus izbaudīt komfortablu un modernu dzīves pieeju Vecrīgas senatnīguma aurā. Tās panorāmas lifts rada īpašu atmosfēru viesnīcas ātrijā.
Avalon Hotel & Conferences piedāvā telpas konferencēm, semināriem un banketiem ar mūsdienīgu un profesionālu aprīkojumu, ēdināšanu un personālu.
Atslēgas vārdi
Nozares
  • » »
  • » »
  • » »
  • » »
  • » »
Darba laiki
Pirmdiena no līdz
Otrdiena no līdz
Trešdiena no līdz
Ceturtdiena no līdz
Piektdiena no līdz
Sestdiena no līdz
Svētdiena no līdz

Kontakti

Adrese

13. janvara iela 19 Kaleju iela 70 (vasara) Rīga - Centrs LV 1050

Telefons

25806981 67169999 67160751
E-pasts
reservations@hotelavalon.eu marketing@hotelavalon.eu

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

13. janvāra iela 19 Rīga - Centrs LV 1050

PVN nr.

LV40103457514

Reģistrācijas nr.

40103457514

Bankas konts

LV80HABA0551031467996
HABALV22
Swedbanka
Atstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Autonomās saules paneļu sistēmas Elektropreces internetveikals AC tipa kontaktori katalogs Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
reklāma serviss konsultācijas remonts transports Poligrāfija uzlīmes grāmatvedības pakalpojumi plakāti Dizains vizītkartes bukleti būvniecība durvis grāmatvedība žogi davanas kāpnes vārti Mēbeles juridiskie pakalpojumi loģistika Interjera dizains kravu pārvadājumi PROJEKTĒŠANA celtniecība